spa

Spa Hizmeti

Spa kısaltması, çok özel ya da öncelikli, aristokratik anlamlar taşıyan bir kelime olarak kabul edilse de, aslında geniş halk kitlelerinin faydalanabileceği ve faydalanması gereken hizmetleri kapsamaktadır. Bu kısaltma temeli Romalılara dayanan Latince ‘Selua Per Aqua’ kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Bu terim ise ‘sudan gelen sağlık’ ya da ‘su ile gelen sağlık’ şeklinde Türkçeye çevrilebilir. Dolayısıyla su kullanılarak yapılan bakım, temizlenme ve terapi işlerinin tamamının Spa kavramı içine girdiği söylenebilir. Günümüzdeki modern spa tesisleri ve tabi ki bizim tesisimiz de su ile yapılan bakımların, aromatik yağlar kullanılarak ve profesyonel masaj tekniklerinden faydalanılarak farklı bakım yöntemlerinin uygulandığı tesisler olarak bilinmektedirler. Dolayısıyla Spa terimi ve Spa tesisleri kavramları, aristokratik ya da seçkinci kavramlar olarak kabul edilmemeli, ihtiyacı olan herkesin faydalanabileceği bakım hizmetlerinin sağlanması ve sağlandığı yerler olarak anlaşılmalıdır.

Biz de bu anlayışa bağlı kalmak üzere, tesisimizde alacağınız her türlü bakım hizmetinin yenilenmiş ve modernleşmiş olan Spa hizmetleri anlayışına uyum sağlamasını hedeflemekteyiz. Dolayısıyla bizim sağladığımız hizmetlerden faydalananlar, hangi hizmeti alıyor olurlarsa olsunlar, en üst kalitede ve en iyi seviyede hizmet almayı garantilemiş olurlar. Sunduğumuz bütün terapi ve bakım hizmetleri, hizmetin amacına uygun malzemeler kullanılarak, sertifikalı ve uzman terapistler tarafından, en kaliteli ve amacına en uygun biçimde uygulanan hizmetlerdir. Dolayısıyla bizi ziyaret ettiğinizde, hedeflerinize ulaşacağınızdan ve beklentilerinizin karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak Spa tesisi ve masaj salonu olarak hizmet vermekte olan tesisimiz, her türlü beklentinize cevap verecek şekilde hizmet veren ve müşteri memnuniyetine en üst seviyede önem veren bir işletme olarak faaliyet göstermektedir. Bu nedenle müşterilerimizin gizliliğine ve mahremiyetine özen gösteririz, en doğal ve kaliteli malzemeleri kullanmayı tercih ederiz, alanlarında tecrübeli, uzman ve sertifikalı olan personel ile çalışırız, üyelerimize çok özel avantajlar, fiyat avantajları sunarız ve gelişen teknoloji ve yeni anlayışlar doğrultusunda kendimizi sürekli olarak yenileriz. Kısaca ifade etmek gerekirse, ülkemizde en kaliteli hizmeti alabileceğiniz Spa salonu, spa tesisi olduğumuzu söyleyebiliriz.